Księgowość internetowa

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i rozliczasz się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów, zastanów się, czy nie byłoby dla Ciebie korzystniej zostać klientem jednego z biur, które świadczą usługi księgowo-podatkowe przez Internet. Możesz być klientem naszego serwisu nowoczesnaksiegowa.pl albo nawiązać współpracę z którymś z naszych partnerów - biur księgowych rozlokowanych w całym kraju.

Z usług tego typu najczęściej korzystają osoby działające w branży reklamy (graficy, marketerzy), prawa (radcy prawni, adwokaci, notariusze), IT (programiści, informatycy). Księgowość internetowa wydaje im się bardziej korzystna niż korzystanie ze stacjonarnej kancelarii podatkowej.

Powodów ku temu jest wiele. Oszczędzają czas i pieniądze, każdą w zasadzie sprawę załatwić mogą elektronicznie, a w razie potrzeby mogą skontaktować się i skonsultować z osobą, która zajmuje się sprawami podatkowymi i księgowymi ich firmy. Wspomniano wyżej o pieniądzach. Żadne ze znanych mi biur stacjonarnych nie oferuje swoim klientom przetestowania swoich usług za darmo przez miesiąc czy dwa.
Przychodząc do biura stacjonarnego musiałam od razu podpisać umowę zobowiązującą mnie do korzystania z usług przez wskazany w umowie czas. Stawka biura stacjonarnego jest zazwyczaj wyższa niż biura online. To nieco krzywdzące, niezależnie od tego czy przynoszę dwie czy dziesięć faktur, płacę tyle samo. Kolejna zaleta biura, które oferuje księgowość online to całodobowy dostęp do dokumentacji. Niezależnie od tego, która jest godzina, czy to dzień roboczy, weekend czy święto, mogę zawsze zalogować się na swoje konto i uzyskać wgląd do swoich dokumentów, zarówno tych aktualnych, jak i archiwalnych. Mogę fakturować online i korzystać z bazy klientów, towarów i usług. Fakturowanie online jest nie tylko proste, ale też minimalizuje możliwość popełnienia błędu – program nie wystawi faktury, jeśli będzie brakowało jakiś danych, nie popełni błędu w wyliczeniach wartości sprzedaży netto, brutto i wartości podatku.

Jeżeli jeszcze się wahasz po prostu zarejestruj się w naszym serwisie, to nic nie kosztuje a zyskać możesz wiele.

nowoczesnaksiegowa.pl

Internet stał się w naszych czasach synonimem nowoczesności. Wszelkie możliwe działania, w tym związane z prowadzeniem mniejszych i większych firm czy przedsiębiorstw przenoszone są do "sieci". Naturalną konsekwencją stała się informatyzacja i rozpowszechnienie usług księgowych w internecie.

Nowoczesna księgowa to usługa internetowa w sposób skuteczny usprawniająca procesy biznesowe bazując na niepodważalnych walorach i możliwościach środowiska internetowego.

Współfinansowanie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej". Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.

UE