Fakturowanie online

Fakturowanie online to prosty, szybki sposób na wystawianie faktur dla każdego przedsiębiorcy. W serwisie i aplikacji mobilnej www.nowoczesnaksiegowa.pl mamy możliwość wystawiania różnego rodzaju faktur – faktur VAT, korygujących, zaliczkowych, faktur proforma i faktur marża. Co istotne, klient korzystający z naszego programu może wystawiać faktury nie tylko w złotówkach, ale również w walutach obcych.

Każdą taką fakturę można zapisać w formacie PDF, wysłać mailem do siebie czy do klienta. Jedną wygodnych opcji z opcji jest szybkie wystawienie faktury. Wystarczy podać NIP firmy, a program sam pobierze dane firmy z GUS, uzupełni je na fakturze, a ponadto zapewni prawidłowość wyliczeń. Wystarczy podać cenę towaru lub usługi, stawkę podatku VAT, a program sam obliczy cenę całego towaru i kwotę należnego podatku. System www.nowoczesnaksiegowa.pl oddaje do dyspozycji użytkownikom także słownik czy też bazę własnych usług i produktów. Dzięki temu wystawiając fakturę przez internet w szybki sposób można skorzystać z uprzednio wprowadzonych danych.

Mając do dyspozycji gotowy szablon faktury możemy zastosować logo naszej firmy. Taki dokument zawsze będzie wyglądał profesjonalnie i estetycznie. Jeśli chcesz mieć dostęp do swoich faktur przez telefon serwis nowoczesnaksiegowa.pl oddaje Ci do dyspozycji aplikację mobilną. Dzięki niej uzyskasz dostęp do swoich dokumentów księgowych jak również szybko wystawisz fakturę. Aplikacja mobilna dostępna jest na platformie Android, iOS oraz WindowsPhone.

Zaletą systemu nowoczesnaksiegowa.pl oraz fakturowania online jest fakt, iż w przypadku integracji z jednym z partnerów wykorzystujących nasz system, faktury przekazywane są automatycznie do biura księgowego. To niespotykanie wygodne rozwiązanie odciąża przedsiębiorcę z obowiązku wizyty w biurze rachunkowym.

nowoczesnaksiegowa.pl

Internet stał się w naszych czasach synonimem nowoczesności. Wszelkie możliwe działania, w tym związane z prowadzeniem mniejszych i większych firm czy przedsiębiorstw przenoszone są do "sieci". Naturalną konsekwencją stała się informatyzacja i rozpowszechnienie usług księgowych w internecie.

Nowoczesna księgowa to usługa internetowa w sposób skuteczny usprawniająca procesy biznesowe bazując na niepodważalnych walorach i możliwościach środowiska internetowego.

Współfinansowanie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej". Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.

UE