Dla przedsiębiorców

Wygoda i komfort a wszystko bez opłat
Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą w oparciu o Książkę Przychodów i Rozchodów? Nowoczesnaksiegowa.pl to propozycja idealna właśnie dla Twojej firmy. Narzędzia jakie otrzymujesz rejestrując się w naszym serwisie pozwolą Ci na bieżące działania księgowe bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Moduł fakturowanie online stanowi integralną część systemu nowoczesnaksiegowa.pl a co więcej, jest zupełnie bezpłatny.

Zintegruj się ze swoim biurem księgowym
Jeżeli korzystasz już z jakiegoś oprogramowania fakturującego, sprawdź czy nie jest on na liście integracji. W takim przypadku dodatkowo otrzymasz możliwość automatycznego przesyłania wszelkich dokumentów księgowych do centralnej internetowej bazy lub do biura księgowego - partnera naszego systemu.

Wyniki finansowe na wyciągnięcie ręki
Rozwiązania systemu nowoczesnaksiegowa.pl to także bieżący, internetowy dostęp do rejestrów Vat i Książki Przychodów i Rozchodów wygenerowanych z Twojego partnerskiego biura rachunkowego. Pewnie niejednokrotnie prowadząc działalność potrzebowałeś rozwiązania, które w sposób ciągły pozwoliłoby śledzić i analizować wyniki w połączeniu z Twoim biurem księgowym. Nowoczesnaksiegowa.pl to platforma komunikująca i integrująca ze sobą przedsiębiorców i biura księgowe tworząc tym samym specyficzną i wysoce skuteczną formę księgowości internetowej.

nowoczesnaksiegowa.pl

Internet stał się w naszych czasach synonimem nowoczesności. Wszelkie możliwe działania, w tym związane z prowadzeniem mniejszych i większych firm czy przedsiębiorstw przenoszone są do "sieci". Naturalną konsekwencją stała się informatyzacja i rozpowszechnienie usług księgowych w internecie.

Nowoczesna księgowa to usługa internetowa w sposób skuteczny usprawniająca procesy biznesowe bazując na niepodważalnych walorach i możliwościach środowiska internetowego.

Współfinansowanie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej". Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.

UE