Dla partnerów

Biura księgowe naszymi Partnerami
Funkcjonalność i usługi oferowane przez system nowoczesnaksiegowa.pl kierowane są do klientów indywidualnych ale przede wszystkim do Partnerów - biur księgowych zainteresowanych zastosowaniem rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowoczesnej, internetowej obsługi swoich klientów.

Zintegruj się ze swoimi klientami
Dzięki zaawansowanym mechanizmom integracji biuro księgowe otrzymuje dokumentację swoich klientów na bieżąco, bez konieczności wprowadzania do programu księgowego. Wymiana danych odbywa się w sposób automatyzowany. Jedyne co potrzeba to rejestracja w serwisie nowoczesnaksiegowa.pl oraz wykorzystywanie jednego z programów z listy integracji.

Nowoczesnaksiegowa.pl dla Partnerów
Partnerstwo z naszym systemem to także szansa na pozyskanie nowych, dodatkowych klientów. Przedsiębiorcy nie rejestrujący się w naszym serwisie a współpracujący jeszcze z żadnym biurem rachunkowym będą mieli okazję go wybrać spośród bazy partnerów systemu. Nowoczesnaksiegowa.pl to także okazja do promocji.

nowoczesnaksiegowa.pl

Internet stał się w naszych czasach synonimem nowoczesności. Wszelkie możliwe działania, w tym związane z prowadzeniem mniejszych i większych firm czy przedsiębiorstw przenoszone są do "sieci". Naturalną konsekwencją stała się informatyzacja i rozpowszechnienie usług księgowych w internecie.

Nowoczesna księgowa to usługa internetowa w sposób skuteczny usprawniająca procesy biznesowe bazując na niepodważalnych walorach i możliwościach środowiska internetowego.

Współfinansowanie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej". Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.

UE